košík registrace
0 množství
0 cena


Eur

CZ EN IT

O NÁS


PRESTIGE HORSES představuje nejlepší italské značky jezdeckých oděvů a doplňků pro koně a pro jezdce.
Zamĕřili jsme se pouze na nĕkolik firem, které jsou nejen celosvĕtovĕ známé a díky své kvalitĕ a jedinečnosti velice žádané a reprezentované nejlepšími sportovci na svĕtĕ, ale jejíž majitele take známe osobnĕ.
Naším zámĕrem je nejen nabízet nové kolekce a všechny novinky tĕchto brandů, které jsou synonymem vysoké kvality, stále nových technologií a jedinečného designu, ale I možnost uspokojit I ty nejnáročnĕjší klienty v jakémkoliv jejich požadavku a personalizaci.

Společnost PRESTIGE HORSES dává možnost nejlepším sportovním koním českých chovatelů předvést se na nejprestižnějších italských parkurových závodech od kategorií mladých koní po zkušené koně na vysoké úrovni. Můžeme předvést vašeho sportovního koně na vyhlášených italských kolbištích jakými jsou Arezzo, Manerbio, Cervia, San Giovanni a jiné, nevyjímajíc každoroční mezinárodní veletrh ve Veroně, na kterém se setkávají špičkoví jezdci a koně z celého světa.
Pomůžeme vám navázat kontakty s italskými chovateli, zorganizujeme vaši účast na prestižních sportovních akcích, a možnost zúčastnit se stáží s předními trenéry. Umožníme zviditelnění vašeho talentovaného sportovního koně určeného k prodeji.